14 Ağustos 2009 Cuma

Bir buket unutma beni...

 Baya uzun zamandır birşey ekleyemedim. Dolanıp duruyorum aslında ama yapmak isteyebileceğim birşeylere rastlamamışım. Bunu görünce tam anneme göre dedim. Gizliden yapsam. Ufacık bir çerçevenin içine hapsetsem. Annem de gönlünün istediği yere assa bu hiç solmayacak buketi. İşte tam da burada rastladım...17 Haziran 2009 Çarşamba

Menekşeler

Ne zamandır bu kadar hoş birşey görmemiştim. Boynuma takmam ama görsel olarak çok hoşuma gitti. Burada gördüm...


16 Nisan 2009 Perşembe

Örgü Bikini


Bu yaz böyle bir şeyi Mia için düşünüyorum. Elbise olmaz ama bikini olarak da güzel olur değil mi? Resimler buradan.


14 Nisan 2009 Salı

Çiçekler...

 Yaptım Yaptım ben de yaptım :) Şu taşınma işi bitsin fotoğraflıyorum hemen :)
11 Nisan 2009 Cumartesi

Tığ işi kelebekTığ kelebek yapımı. Resimler için tık...
10 Nisan 2009 Cuma

Saç Örgüsü Kazak

Ben Beğendim Siz nasıl Buldunuz? Buyrun buradan...

Buzdolabı Mıknatısları

Baksanıza. Yapılışları yok ama ne kadar şıklar :) Aynı sitedenVe işte yapılışı...

Bayan aynı zamanda bir çok motifin yapılışını resimli göstermiş. Dil bilmeye gerek yok çok güzel anlatmış resimler. Küpe olarak da hoş dururlar di mi?

Noel Baba
Şu Noel Babanın sevimliliğine bakar mısınız?İşte buyrun buradan...

8 Nisan 2009 Çarşamba

Örgü Flar

Mutlaka yapılacak...

Resimler buradan ama orjinali burası. Güzel değil mi?4 Nisan 2009 Cumartesi

Resimler

Bu resimler üstlerine tıklandığında nasıl büyüyor bulamadım. Böyle ölçüler pek gözükmüyor. Yardım edebilecek olan varsa çok memnun olurum...

  Bende bir de kanaviçe arşivi var ki ooooo.... Ama nereden alındıkları belli değil. Zamanında beğenip kaydetmiştim. Arada onları da serpiştirsem?


Bu çiçeklerin yapımını bir türlü öğrenememiştim. Sonra resimlerin içine düşe düşe becerdim. Tamam çok yetenekli değilim ama ucundan benzedi işte.


28 Mart 2009 Cumartesi

Granny Square Battaniye  İşte budur!! Görünce hiiiiiiiiii ben de yapmalıyım mutlaka dediğim ama başlayınca uzaktan yakından benzetemediğim Granny Square battaniye. Ne güzel yapmışlar değil mi? Ben de istiyorum. Bir gün mutlaka bitireceğim. Hali hazırda birbirinden alakasız 41 parça bitmek için bekliyor...Fotoğraf buradan...Tığ Çiçekler

  Bunu nereden aldığımı hatırlamıyorum çok önceden beğenip kaydetmişim. Şimdiden yapandan özür dilerim. Emeğine sağlık...Kapşonlu atkı...  Bunu yapmak isterdim mesela. Önce yapardım sonrada misler gibi giyerdim. Bir kaç renk yapardım değişik değişik kullanırdım :)

Neler Yapmak İsterdim Ben Neler....

  Ooooo ben bu blog işinin iyicene suyunu çıkarttım galiba. Ama baktım ki benim pc çocuklar yüzünden çok sık formatlanıyor ben de beğendiklerim burada saklansınlar istedim. İyi fikir değil mi? Ben de beğendim valla. Üstelik Nereden bulduğumu da yazarım isteyince bakarım :))